Doprava a způsoby platby:

Ceník dopravy pro ČR a SR (pro objednávky od 1500 Kč je doprava zdarma)

Zásilkovna doprava na výdejní místo ČR a SR:

  • 89 Kč

Zásilkovna doprava na jakoukoli adresu (název dopravy Zásilkovna HD), ČR a SR:

  • 109 Kč

PPL a Česká pošta – další způsoby dopravy pro ČR:

  • PPL 119 Kč
  • Česká pošta 139 Kč

 

KURZ

 

1) dobírka v EUR

Kurz pro přepočet dobírky z měny CZK na EUR pro objednávky odeslané na Slovensko dopravcem Zásilkovna se počítají dle aktuálního kurzu dopravce Zásilkovna, který má nastaven přepočet v den zadání objednávky přepravy a podle kurzu ČSOB platného v den objednávky přepravy, snížený o 1% bod. Aktuální kurz najdete na webových stránkách zde https://www.csob.cz/portal/lide/kurzovni-listek/. /aktuální kurz vydělíte 100, poté vynásobíte 1 a výsledné číslo odečtete od aktuálního kurzu a vyjde Vám aktuální kurz pro přepočet..

 

2) online platba kurz EUR

Kurz pro přepočet objednávek odeslaných na Slovensko a placených online, je dle kurzu banky zákazníka v den objednání zboží/v den online platby. Přijímáme platby v EUR, máme EUR účet u platební brány, takže nehrozí žádné poplatky navíc nebo nevýhodný kurz.

Jste plátce DPH a nakupujete ze Slovenska v € – kontaktujte nás

Pokud nakupujete jako společnost nebo živnostník s platným EU DIČ (ověřujeme zde) a necháváte si zboží zasílat na Slovensko nebo jinam do EU (mimo České republiky), jsme povinni Vám objednávku fakturovat bez DPH v režimu přenesené daňové povinnosti. Faktury vystavujeme běžně v měně CZK, pokud jste Slovenským plátcem DPH máte IČ DPH, prosím kontaktujte nás, fakturu Vám vystavíme ručně s přepočtem na EUR a nastavíme Vám cenu bez DPH.

 

—————————————-

Důležité upozornění:

 

 

Kupující, který je podnikatelem, je povinen (kupující, který je spotřebitelem, je tento postup doporučen), aby bezprostředně při dodání překontroloval spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@cesky-respirator.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem nebo poštou prodávajícímu (info@cesky-respirator.cz). Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dává však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.

 

Způsoby platby:

  • Online platba kartou IHNED pomocí online platební brány ComGate – nejsnadnější způsob
  • Převodem pomocí přesměrování z platební brány do vašeho internetového bankovnictví (platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví)
  • Klasickým převodem z vašeho bankovního účtu na náš účet (zašleme vám údaje k objednávce do emailu a vy zaplatíte z vašeho internetového bankovnictví)
  • Dobírkou zaplatíte při převzetí zboží

 

 

A) Online platba kartou IHNED

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Online platba kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
V případě dotazů k platbě či jakýchkoli problémů s platbou nás kontaktujte na tel.: +420 734 332 360 nebo na emailu: info@cesky-respirator.cz
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel:  +420 228 224 267

C) Klasický bankovní převod z vašeho bankovního účtu na náš bankovní účet – informace o objednávce a platební údaje obdržíte do emailu

D) Dobírkou – příplatek 39 Kč

Částku zaplatíte přímo řidiči GLS / PPL / na výdejním místě Zásilkovny / řidiči České pošty, při předání zboží, buď hotově nebo kartou.