BreaSAFE® COMMUNITY MASK TEENS bordó 5 ks

(Hodnocení: 2)

159,00  s DPH

Skladem 5 balení

Nanovlákenný opakovaně použitelný dětský respirátor BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS vycházející z oblíbených dětských roušek BreaSAFE® COMMUNITY MASK.

Nahrazuje dětské roušky BreaSafe TEEN.

– lehký a odolný respirátor
– dvě velikosti – KIDS a TEENS (velikosti níže v popisu)
– nosní spona pro lepší usazení na obličeji
– při správné manipulaci můžete respirátor bezpečně používat několik dní
– inovativní nanovlákenná membrána NnF MBRANE – BreaSAFE®
– vysoká míra prodyšnosti a pohodlí

Dětský respirátor BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS je vytvořen pro ty nejmenší děti. Respirátor vychází ze známého modelu BreaSAFE® COMMUNITY MASK FFP2, který mu propůjčuje skvělé vlastnosti - je tak lehký, odolný a skvěle se přes něj dýchá.

Respirátor BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS je nanovlákenný opakovaně použitelný respirátor obsahující nanovlákennou membránu NnF MBRANE - BreaSAFE®, která tvoří základ respirátorů třídy FFP2 a FFP3.

VLASTNOSTI RESPIRÁTORU BREASAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS:

 • Obsahuje nanovlákennou membránu NnF - MBRANE BreaSAFE® od české společnosti PARDAM NANO4FIBERS
 • Opakovaně použitelný - respirátor je možné ošetřit dezinfekcí
 • Nosní klip pro lepší usazení na obličeji
 • Lehký a odolný - složíte do kapsy a jste vždy připraveni
 • Skvěle prodyšný, pohodlný a dobře padnoucí (různé velikosti)

 

JAK VYBRAT MEZI VELIKOSTÍ KIDS A TEENS?

KIDS - určeno pro děti ve věku 5 - 7 let

TEENS - určeno pro děti ve věku 8 - 12 let

JAK MOHU RESPIRÁTOR NOSIT NĚKOLIK DNÍ?

Interní testy prokázaly, že respirátor BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS si zachovává své filtrační schopnosti i po ošetření dezinfekcí. Tuto schopnost má respirátor díky inovativní nanovlákenné membráně NnF MBRANE - BreaSAFE®.

JAK SE O RESPIRÁTOR SPRÁVNĚ STARAT?

Po každém použití doporučujeme aplikovat dezinfekci formou aerosolového rozprašovače na vnější i vnitřní stranu respirátoru. Pro tyto účely jsme pro vás připravili naše čistící prostředky pro nanovlákennou membránu.

OCHRANA PŘED NEMOCÍ COVID-19:

Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu NnF MBRANE BreaSAFE®, u které bylo provedeno měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která oficiálně potvrdila, že nanovláknenná membrána zachytí 99,9 % virů a bakterií (testy VFE a BFE).

Jelikož je práce dětí v EU zakázána, tak na dětské respirátory neexistuje certifikace. Níže nejdete prohlášení výrobce, že je produkt BreaSAFE COMMUNITY MASK KIDS / TEENS vyroben stejným výrobním postupem a ze stejných materiálů, jako produkt BreaSAFE COMMUNITY MASK FFP2 NR.

DOKUMENTY K NANOVLÁKENNÉMU RESPIRÁTORU BREASAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS:

Prohlášení výrobce
Návod k použití
Test VFE na viry
Test BFE na bakterie

Další informace

Hmotnost 0.019 kg
Rozměry

TEENS = pro děti ve věku 8 – 12 let

Popis

Opakovaně použitelný dětský nanovlákenný respirátor. Český výrobek, velikost TEENS pro děti ve věku 8 – 12 let.

Výroba

Výroba v České republice – českou firmou PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

2 recenze BreaSAFE® COMMUNITY MASK TEENS bordó 5 ks

 1. Marie (ověřený zákazník)

  Tento respirátor jsme kupovali na základě velice dobrých zkušeností s nanovlákennou rouškou BreaSAFE® COMMUNITY MASK (jen jsme na nose z vnější strany přišili drátek místo lepítek, která nefungovala). Velikost Teens sedí i na menší dámský obličej. Velká výhoda je možnost opakovaného používání. Materiál je tenký, lehký, dobře prodyšný. Ovšem zpracování tohoto respirátoru je velmi nevyhovující. Drátek na nos je tvrdý a u všech respirátorů prasklý v místě, kde je přeložený napůl – drží jen na plastu, takže dostatečně nepřiléhá. To jsme vyřešili jeho výměnou. Ale co už se vyřešit nedá je, že cca po 2-3 použitích (i jen na krátkou dobu) se u svaru v přední části respirátoru (mezi jeho vnější a vnitřní vrstvou) oddělí membrána, posune se a vznikne tak „díra“ (tedy místo, kde je pouze vnitřní a vnější vrstva bez membrány), takže respirátor přestane fungovat jako respirátor, což je zcela zásadní nedostatek. Zatím se nám to stalo u všech 4 kusů respirátorů ze 2 balení různých barev, které jsme použili, takže předpokládám, že budou bohužel vadné nejspíš všechny. Velice mne to mrzí. Věřím, že se tato vada týká pouze omezeného množství respirátorů a výrobce změní technologický postup tak, aby tento problém již nenastával.

  • cesky-respirator

   Dobrý den,

   takové informace od ostatních zákazníků nemáme, ale budeme Vás kontaktovat a pokud se tak stalo, zašleme Vám náhradou respirátory nové nebo vrátíme peníze. V každém případě se domluvíme k Vaší spokojenosti.

   S pozdravem tým eshopu cesky-respirator.cz

 2. Marie (ověřený zákazník)

  Reklamace byla vyřízena rychle, k mé úplné spokojenosti. Chtěla bych vyzdvihnout vstřícné jednání. Obchod bych určitě doporučila.

Přidat recenzi