Černá nano rouška Balerina NR | 10ks vzor 332 černá

69,00  s DPH

Balerina Nanorouška zdravotnická IIR má excelentní filtrační účinnost, která neklesá ani po 40 hodinách používání. Vysoká prodyšnost zajišťují maximální uživatelský komfort. Úzké gumičky za uši.

Katalogové číslo: cerna-nano-rouska Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Komfortní, účinná a stylová je zdravotnická maska z nanovlákna v nejvyšší ochranné kategorii IIR. Zdravotnická Nanorouška Balerina je plně certifikovaná rouška, která splňuje testy odolnosti proti kapénkám. Nanomembrána, ze které je vyrobena, má excelentní filtrační účinnost. Vysoká prodyšnost i pohodlné gumičky zajišťují maximální uživatelský komfort. Běžný filtrační materiál, který zachycuje částice pomocí elektrostatického náboje, při zvlhnutí ztrácí účinnost. Oproti tomu nano pomůcky fungují opakovaně, takže vlhkost z vydechovaného vzduchu nemá na jejich filtrační schopnosti vliv a filtrační účinnost roušky s nanomembránou neklesá.

Hlavní vlastnosti

  • certifikovaná zdravotnická maska typu IIR
  • zachytí 99 % nano částic o velikosti 120 nanometrů (SARS-CoV-)
  • s flexibilním páskem přes nos a s komfortními ušními úchyty
  • výborná prodyšnost
  • vyrobeno v ČR

Vyrobeno v České republice

Otestování všech modelů za účelem posouzení shody s požadavky platné legislativy bylo provedeno v akreditovaných laboratořích. Nanoroušky splňují nejpřísnější požadavky mikrobiální čistoty a zdravotní nezávadnosti – nejsou cytotoxické, nedráždí pokožku a nemají senzibilizační potenciál. Nanoroušky řady Balerina jsou plně certifikovány dle EN I 4683:2019+AC:2019. Zavedený systém managementu kvality, pro vývoj a výrobu roušek a respirátorů, odpovídá normě ISO 9001:2015 + certifikát DEKRA.

 

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Další informace

Hmotnost 0.041 kg
Rozměry

univerzální

Popis

Zdravotnická nano rouška Balerina české výroby

Barva

černá

Výroba

Výroba v České republice – českou firmou Balerina

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Černá nano rouška Balerina NR | 10ks vzor 332 černá“

Mohlo by se Vám líbit…