Dezinfekční sprej na ruce NANO+ Silver 100 ml

39,00  s DPH

Skladem více než 10 balení

Katalogové číslo: nano-silver-100 Kategorie: Štítky: ,

NANO+ Silver SPREJ 100 ml je jemný a přitom vysoce účinný dezinfekční přípravek osobní hygieny. Ničí až 99,9 % nežádoucích virů a bakterií. Navíc obsahuje velice jemnou vonnou esenci, po použití zanechává lehkou příjemnou vůni.

Dezinfekce pro celu rodinu - balení 100 ml. Koncentrovaný dezinfekční SPREJ na ruce a povrchy ničí až 99,9 % virů a bakterií. Dezinfekce má vysoce dlouhotrvající účinky, je velmi šetrná k pokožce, a je tak vhodná pro celou rodinu. Vaši pokožku zanechá nejen panensky čistou a voňavou, díky vonné esenci.

Dezinfekční přípravek likviduje nežádoucí patogeny s účinností až 99,9 %. Přípravek je určen k dezinfekci rukou i předmětů. Díky svému jemnému složení zanechává pokožku hebkou a vláčnou.

Dezinfekce na ruce jako účinný bojovník proti bakteriím a virům
Abyste si dokonale vydezinfikovali vaše ruce, používejte dezinfekci určenou na ruce, je vytvořena, aby byla šetrná k pokožce. Dezinfekce na ruce dokáže zničit až 99,9 % bakterií, virů a plísní. Kůži bezpečně dezinfikuje, zároveň ji ale zanechá jemnou a hebkou.

Proč je dezinfekce tolik účinná?
Většina dezinfekčních prostředků v sobě obsahuje alkohol ve formě isopropanolu nebo ethanolu. Právě ten likviduje nebezpečné bakterie a jiné škodlivé mikroorganismy. Účinná dezinfekce ho v sobě obsahuje alespoň 60 %.

Návod na použití: aplikujte dostatečné množství přípravku. Naneste přípravek do dlaní a rozetřete po celé ploše rukou včetně nehtů a zápěstí. Roztírejte, až do okamžiku úplného vyschnutí přípravku na kůži. Provádějte až 10 krát denně nebo podle potřeby. Neužívejte vnitřně. Přípravek můžete použít i na dezinfekci ploch a předmětů

Účinná látka: 82% ethanol (denaturovaný)
Produkt: NANO+ Silver
Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte orálně.

Další informace

Výrobce

Nanolab

Popis

NANO+ Silver SPREJ 100 ml je jemný a přitom vysoce účinný dezinfekční přípravek osobní hygieny, určeno na ruce i povrch. Ničí až 99,9 % nežádoucích virů a bakterií. Navíc obsahuje jemnou vonnou esenci, takže zanechává příjemnou vůni.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dezinfekční sprej na ruce NANO+ Silver 100 ml“