Acon Biotech Hangzhou Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 ks

Antigenní test Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test balení obsahuje 25 ks testů.

1.200,00  s DPH

Skladem 1 balení

Katalogové číslo: FLOWFLEX-TEST-25-1 Kategorie: Štítky: , , , , ,

Rychlý antigenní test na COVID Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test na zjištění onemocnění COVID-19 schválený MZ ČR i pro samotestování. Jedná se o rychlou, neinvazivní a šetrnou metodu testování. Na odebrání vzorku stačí použít vatovou tyčinku jenom 2,5 cm od okraje nosu.

Acon Biotech Flowflex Sars-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 ks

Výhody antigenního testu Flowflex: Roztok je obsažen samostatně v každé zkumavce (vhodné pro samotestování pracovníků doma).

  • Pohodlné výtěry z nosu
  • Rychlé výsledky za 15 minut
  • Vynikající výkon ve srovnání s metodami molekulární PCR
  • Skladování při pokojové teplotě
  • 15ti minutový rychlý test antigenu má citlivost: 97,1%, relativní specificitu: 99,6% a přesnost: 99,3%

Rychlý a rozdělitelný antigenní test na COVID - Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test

Nejcitlivější a nejpřesnější test prodávaný v ČR dle nezávislého testu.

Výsledky představují identifikaci nukleokapsidového antigenu SARS-CoV-2. Tento antigen je obecně detekovatelný ve vzorcích z horních dýchacích cest v průběhu akutní fáze infekce. Pozitivní výsledky udávají přítomnost virových antigenů, ale pro určení infekčního stavu je potřebná korelace s historií pacienta a jinými diagnostickými údaji. Pozitivní výsledky nevylučují bakteriální infekce nebo ko-infekce jinými viry. Zjištěný agens nemusí být definitivní příčinou onemocnění.

Negativní výsledky u pacientů se symptomy po sedmi dnech by se měly brát jako předpokládané a měly by být v případě potřeby pro management pacienta ověřeny molekulární
metodou. Negativní výsledky nevylučují infekci SARS-CoV-2 a neměly by být používány jako jediný základ pro léčbu nebo rozhodnutí při managementu pacienta, včetně rozhodnutí pro kontrolu infekce. Negativní výsledky je třeba posuzovat v kontextu současných vystavění pacienta, historie a přítomnosti klinických příznaků a symptomů odpovídajících COVID-19.

Citlivost: 97,1%, relativní specificitu: 99,6% a přesnost: 99,3%

V sadě 25-ti ks jsou jednotlivé části testu vždy individuálně hygienicky zabaleny. Lze je tedy pohodlně rozdělit mezi pracovníky.

Vysoce výkonná souprava Flowflex SARS-CoV-2 Antigenních Rapid Testů pro rychlý test COVID AG.

Rychlý test antigenu Flowflex SARS-CoV-2 je postranní průtokový chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci antigenu nukleokapsidového proteinu ze SARS-CoV-2 ve vzorcích nosních výtěrů. Test označený CE má pomoci při diagnostice osob, u kterých je podezření na aktivní infekci COVID-19 jejich poskytovatelem zdravotní péče během prvních 7 dnů od nástupu příznaků.

Obsah balení
V balení 25 zkumavek (extraction tubes) a v každé z těchto 25 zkumavek je již přítomný roztok (extraction buffer) – cca 10 kapek roztoku. (Lahvičky s roztokem v balení nejsou, neboť jejich obsah je již ve zkumavce.)

Pro tyto testy byla udělena výjimka MZČR a jsou schváleny pro samotestování. Testy mohou být prováděny laickou osobou. Na tyto testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny až 240 Kč za celkem 4 testy na zaměstnance a měsíc. Tyto testy jsou mimo jiné schváleny a využívány také rakouskou vládou pro testování dětí ve školách.

návod FLOWFLEX SARS-CoV-2 Antigen rapid test

Návod FLOWFLEX SARS-CoV-2 Antigen rapid test

Specifikace produktu: Antigenní test na COVID Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test

Formát testu: Kazeta
Formát vzorku: Nosní výtěr
Detekuje: Antigen nukleokapsidového proteinu ze SARS-CoV-2
Objem vzorku: 4 až 5 kapek připraveného vzorku
Relativní citlivost: 97,1% (83,8% -99,9%) 95% intervaly spolehlivosti
Relativní specificita: 99,6% (97,7% - 99,9%) 95% intervaly spolehlivosti
Přesnost: 99,3% (97,5% -99,9%) 95% intervaly spolehlivosti
LOD: 1,6 * 10 2  TCID 50 / ml
Čas zkoušky: 15 minut
Skladovatelnost: 24 měsíců
Skladujte teplotu: 2 - 30 ° C

Datum spotřeby: 12.2023

Seznam antigenních testů pro, které vydalo MZČR výjimku

 

Vyjádření MZČR - kdo může distribuovat a prodávat antigenní testy

Ministerstvo zdravotnictví České republiky uvádí, že výjimky podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. se týkají uvedení na trh České republiky (tedy prvního dodání na území ČR).
Následnou distribuci a prodej schválených antigenních testů od schválených žadatelů mohou v rámci České republiky provádět i distributoři antigenních testů, kteří nejsou uvedeni v seznamu výjimek. Zaměstnavatelé tak mohou nakupovat testy od jakéhokoliv distributora, pokud test byl uveden na trh žadatelem v seznamu uvedeným a následně žádat o příspěvek příslušnou zdravotní pojišťovnu. Takto distribuovaný antigenní test bude pojišťovnou proplacen.

Příklad:
V seznamu schválených výjimek je uvedena společnost ABC s.r.o., která má schválený antigenní test AGTESTCOVID. Společnost (distributor) DEF s.r.o., která není ve výše uvedeném seznamu, nakoupí antigenní testy AGTESTCOVID od společnosti ABC s.r.o. Následně tyto testy prodá koncové společnosti GHI s.r.o. na testování svých zaměstnanců. Na takto dodané antigenní testy si může společnost GHI s.r.o. požádat o příspěvek zdravotní pojišťovnu.

Vyjádření MZČR zde.
Příbalový leták
Průvodce samotestováním ve firmách
FAQ nejčastější dotazy k firemnímu testování

Fotografie jsou ilustrační, balení testů může mít jiný obal.

 

Další informace

Hmotnost 0.322 kg
Schválen MZ ČR

Antigenní rychlotest je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví jako vhodný k sebetestování. Na testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny na testování zaměstnanců a to ve výši 60 Kč za test.

Způsob odběru

Z nosu

Popis

SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu. Výsledky jsou známé po 15 minutách.

Výrobce

Acon Biotech

Značka

Flowflex

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Acon Biotech Hangzhou Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25 ks“