Samosterilizační Nano FFP2 respirátor VK RespiPro M – 2ks

289,00  s DPH

Skladem 1 balení

Katalogové číslo: RESPILON-M Kategorie: Štítek:

Druhá generace samosterilizačního nano respirátoru VK RespiPro je certifikovaný jako respirátor třídy FFP2. Všechny naše výrobky v čase technologicky posouváme a implementujeme do nich změny, které vychází z potřeb našich klientů. Druhá generace VK RespiPro využívá nový typ záušních gumiček, které jsou pružnější, neřežou, netlačí za ušima, a zajišťují tak maximální komfort při jeho nošení.

Samosterilizační nano FFP2 respirátor VK RespiPro druhé generace
Díky svým unikátním vlastnostem, jako je filtrace virů, deaktivace virů, nízká váha a prodyšnost, poskytuje druhá generace VK RespiPro dlouhodobou a opakovanou ochranu každému uživateli. Dopřejte své imunitě neustále spolehlivý firewall!

Nanovlákenný respirátor VK RespiPro druhé generace je respirátor třídy FFP2 NR chránící uživatele před vlivem škodlivých patogenů z okolního prostředí. Je plně certifikovaný dle normy EN 149:2001+A1:2009.

Nanovlákenná membrána zachycuje až 99,9 % virů a bakterií. Dále zachytí smog, prach, pyl, alergeny, plísně a další patogeny.
Akcelerovaná měď ve vnitřní i vnější vrstvě respirátoru efektivně deaktivuje viry z okolí i ze strany samotného uživatele.
Díky samosterilizační technologii nevyžaduje žádnou další údržbu.
Eliminuje rizika kroskontaminace (zanesení viru vlastním dotykem na respirátor či infikování se během jeho manipulace s ním).
VK RespiPro druhé generace je ekologické a ekonomické řešení. Ekologické, protože ho můžete nosit opakovaně a ekonomické, protože hodina adekvátní ochrany vychází na méně než 1,2 Kč.
Respirátor můžete nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne, tj.168 hodin kumulativně.
Anatomický tvar a nosní klip zajišťují perfektní přilnavost k obličeji, takže nedochází k nežádoucímu podsávání vzduchu.
Nanovlákenný respirátor je lehký a prodyšný, proto se přes něj dobře dýchá i mluví.
Na obličeji drží masku nová generace záušních gumiček. Díky výborné elasticitě a kulatému tvaru jsou gumičky pružnější, neřežou, netlačí za ušima, a zajišťují tak mnohem vyšší komfort při nošení respirátoru.
Samotná velikost respirátoru zůstává stejná, nezměnila se. Díky novým pružnějším gumičkám můžete nabýt dojmu, že oproti původnímu VK RespiPro je druhá generace „větší“. V případě potřeby můžete pro lepší přilnavost respirátoru sepnout záušní gumičky za hlavou pomocí přiložené plastové spony. Šetrné řešení také při dlouhodobějším nošení.
Vyrobeno v ČR v Brně.
Na co se u druhé generace VK RespiPro můžete těšit?
Všechny naše výrobky v čase technologicky posouváme a implementujeme do nich změny, které vychází z potřeb našich zákazníků. VK RespiPro druhé generace má plnou certifikaci FFP2.

Využívá nový typ záušních gumiček, které zajišťují maximální komfort při nošení. Nová generace záušních gumiček má kulatý tvar a vyznačuje se velice dobrou elasticitou. Díky tomu netlačí ani neřeže za ušima, a zajišťuje vám tak vyšší komfort při nošení respirátoru.

Balení po 2 kusech nano respirátorů VK RespiPro druhé generace pro vás balíme nově i do sáčků, čímž dochází k menší spotřebě obalového materiálu, což po použití respirátoru znamená méně odpadového materiálu.

Jak antivirový respirátor VK RespiPro druhé generace funguje?
Nano respirátor VK RespiPro druhé generace funguje na bázi dvojité ochrany, kdy nanovlákenná membrána zachytí viry, které akcelerovaná měď aktivně a konstantně likviduje. Díky tomu lze respirátor považovat za samosterilizační a lze jej nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne (až 168 hodin kumulativně) či do doby jeho mechanického opotřebení.

Nanovlákenná membrána respirátoru se skládá z vláken, které jsou až tisíckrát tenčí než lidský vlas. Tato vlákna brání průchodu i těch nejmenších pevných i kapalných částic. Navíc funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale zároveň i vaše okolí.

Samosterilizační nanovlákenný respirátor VK RespiPro druhé generace funguje na principu mechanického záchytu částic, kdy nanovlákenná membrána funguje jako síto, které propustí vzduch, ale zastaví škodliviny. Oproti běžnému respirátoru, který funguje na principu elektrostatického náboje, se tak nesnižuje jeho filtrační účinnost zvýšenou vlhkostí při dýchání.

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor VK RespiPro druhé generace?
Díky samosterilizační funkci lze respirátor VK RespiPro druhé generace sundávat a opět nosit opakovaně podle potřeby. Žádná další péče není nutná.

Respirátor můžete nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne, tj.168 hodin kumulativně. Naše doporučení doby nošení respirátoru se nevztahuje k samosterilizační funkčnosti akcelerované mědi, ta stále funguje, ale ke skutečnosti, že při opakovaném používání dochází k opotřebení materiálu respirátoru (možnému rozvolnění záušních gumiček, případnému opotřebení nosního klipu, a co je nejstěžejnější, k možnému rozvolnění face-fitu neboli přilnavosti masky, což považujeme při ochraně dýchacího ústrojí za zásadní).

Jak vybrat správnou velikost respirátoru?
Změřte vzdálenost (v cm) vyznačenou na obrázku.
Porovnejte naměřenou vzdálenost s velikostní tabulkou.

správné měření respirátoru Respilon

M<12cm

L<16cm

Další informace

Hmotnost 0.019 kg
Rozměry

Velikost M

Popis

Samosterilizační respirátor VK RespiRaptor VK RespiPro – 2ks

Značka

Respilon

Výroba

Výroba v České republice – českou firmou Respilon Trade s.r.o.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samosterilizační Nano FFP2 respirátor VK RespiPro M – 2ks“