cesky-respirator.cz » Respirátory FFP2

Nakupte nad 1500 Kč a dopravu máte ZDARMA

Rychlé odeslání - většinu objednávek odesíláme do druhého dne

Specializujeme se na prodej kvalitních českých výrobků

Respirátory FFP2

Nabízíme klasické respirátory FFP2, ale také nano respirátory, které je možné opakovaně použít. Všechny respirátory FFP2 jsou české výroby s certifikací EU.

Nabízíme kvalitní české respirátory třídy FFP2 a FFP3. Respirátory BreaSAFE a Respilon jsou z nanovláken, respirátory Balerina mají jedinečnou nelámavou nanovlákennou membránu. Všechny námi nabízené respirátory mají výbornou filtrační účinnost.

Respirátory můžete vybírat ze tří českých značek a výrobců a jaký respirátor zvolit Vám zkusíme poradit níže:

  • Balerina (výrobce Balerina-CZECH s.r.o.) perfektní záchyt 0,12 µm 99%, jde o certifikované zdravotnické respirátory, mají nelámavou nanomembránu, nevlhnou, vybírat můžete respirátory normy FFP2 a FFP3
  • BreaSAFE® (výrobce Pardam Nano4fibers s.r.o.) mají výbornou prodyšnost, jsou z nanovláken, nevlhnou, vybrat si můžete respirátory normy FFP2 a FFP3
  • RESPILON® (výrobce RESPILON Group s. r. o.) respirátory řady VK jsou samosterilizační, jsou z nanovláken, nevlhnou, výrobce vyrábí respirátory normy FFP2

Náš poznatek, velikost M u respirátorů Respilon je menší než velikost M respirátorů BreaSAFE.

Pokud chcete respirátor opravdu na drobný dámský obličej zvolte značku Balerina velikost S/M nebo značku BreaSafe velikost TEENS.

Nano respirátory jsou buď z nanovláken nebo mají nanomembránu, jde pouze o českou výrobu, jejímž hlavním rysem je vysoce kvalitní ochrana. Pružná nanovlákenná síť od BreaSAFE je hustší a daleko lépe chrání nositele. Nanomembrána od výrobce Balerina značí vysokým záchytem, perfektní ochranou nositele a nelámavostí. Nano respirátory jsou jedinečné tím, že při používání nevlhnou, a proto se nesnižuje jejich ochranný účinek během dne, kdy respirátor nosíte.

Nabízíme také dva respirátory, které mají za názvem ECONOMY u obrázku vidíte název „Jednorázový“, jde o respirátory levnější, nejsou nano, ale je použit meltblown filtr a jsou určeny na jedno použití. 

Všechny respirátory FFP2 značek Balerina i BreaSAFE® a Respilon mají certifikát kvality CE a splňují EU normu 149:2001 + A1:2009 dle tříd FFP2 a FFP3.

Opakované použití respirátorů, označení NR a problematika

Dnes stále neexistuje certifikace pro opakované použití respirátorů. Existuje jen certifikace dle normy EN149 a ta testuje pouze jednorázové použití. Proto jsou i opakovaně použitelné respirátory označovány NR = jednorázový respirátor. Norma byla vytvořena ještě v době, kdy se respirátory používaly hlavně v prašném prostředí v průmyslových provozech. Výrobci respirátorů, ale mohou nechat své výrobky speciálně otestovat na filtrační schopnost materiálu jak se chová při opakovaném použití a v době pandemie deklarovat možnost opakovaného použití, proto nano respirátory BreaSafe, Balerina a Respilon je možné opakovaně použít.

Respirátory a roušky byly vyrobeny speciálně proti COVID-19

Firma Balerina a PARDAM vyvinula speciální výrobky právě proti viru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19, respirátory a roušky od českých výrobců pomáhají účinně chránit proti koronaviru.

České respirátory mají certifikaci a splňují EU normu EN 149:2001 + A1:2009

Respirátory FFP2 a FFP3 jsou vyrobeny v České republice a splňují evropskou normu EN 149:2001 + A1:2009, mají také certifikát kvality CE.

Hypoalergenní, bez lepidel

Bez pojiv a lepidel, skvělá prodyšnost, bez zápachu, bezpečné respirátory a roušky, které nepoškozují Vaše zdraví.

Český respirátor, česká výroba

České firmy Balerina-Czech, s.r.o. a PARDAM NANO4FIBRES s.r.o., zkušení výrobci, kteří se věnují výrobě nanovlákenných materiálů či textilnímu průmyslu.

}

Rychlé odeslání

Většinu objednávek odesíláme ještě v den objednávky.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Při nákupu 1500 Kč a více máte dopravu zdarma.

w

Zákaznický servis

Rádi vám pomůžeme s výběrem. Pokud nejsme zrovna online, napište nám vzkaz a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kvalitní domácí výrobky

Vybíráme pro vás pouze české respirátory a roušky.

Záruka vrácení peněz

Nebudete-li s něčím spokojeni, vyřešíme jakýkoli problém k vaší spokojenosti.